ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive چیست؟

در ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive قابلیت پیش بینی درمان و جوش خوردگی بهتر استخوان با ایمپلنت را حتی در نواحی که در معرض خطر بیشتر و شرایط پزشکی پیچیده تری را دارد فراهم آورده است .

ایمپلنت اشترومن

 

Slactive یک سطح آب دوست کارآمد بسیار مفید است که توانایی بهبودی سریع را برای بیمار به ارمغان آورده است و طول درمان را از ۱۲-۸ به ۸-۴ هفته رسانده است . slactive در مایع قرار دارد و بدین شکل به دست پزشک می رسد . طبق گفته ی شرکت اشترومن می توان دو هفته بعد از این که ایمپلنت را برای بیمار قرار داد اقدام به اجرای پروتز و روکش کاری آن کرد .

ایمپلنت های معمولی که ساخت کشور کره و یا سایر کشور های دیگر هستند کارخانه سازنده توصیه می کند در صورتی که پیوند استخوانی چندانی نداشتید بعد از ۲ الی ۳ ماه قالب گیری را شروع کنید اما در slactive چون که این برند iti توی مایع به دست پزشک می رسد بعد از ۲ هفته می توان قالب گیری را شروع کرد چرا که مایع باعث فعال نگه داشتن سطح ایمپلنت می شود .

دو نکته ی اصلی که در ساخت ایمپلنت اشترومن وجود دارد و باعث جذب مخاطبان بسیار به سمت خود شده است عبارتند از: انتخاب آزادانه ، استفاده آسان از آن

ایمپلنت اشترومن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و ظاهر زیبایی را دارا می باشد که نظر بسیاری از افراد و بیماران را به خود جلب کرده است وبرای تمامی بیماران و علاقه مندان به زیبایی گزینه ی بسیار مناسب و ایده عالی می باشد که توسط دندانپزشکان توصسه میشود .