ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid

ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid چیست؟

در ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid امکان تولید ایمپلنت های کوچک تر فراهم شده است که میزان تهاجم به دندان و پس دادن ایمپلنت را کاهش داده است و استحکام بالایی را نسبت به ایمپلنت های تیتانیومی دارد . این ویژگی منحصر به فرد آن باعث موفقیت بیشتر در درمان و اعتماد مشتریان شده است .

 

ایمپلنت اشترومن با فناوری rexolid

 

Rexolid آلیاژی با کارایی بسیار بالا می باشد که در ساخت آن ۱۵ درصد کونیوم و ۸۵ درصد تیتانیوم به کار رفته است . استحکام کششی بالایی که در کنار پیوند ایمپلنت با استخوان دارد میزان تهاجمی بودن آن را به طور چشمگیری کاهش داده است . مهم ترین اهیمت این ماده دراین است که با استفاده از ایمپلنت های کوچک نیاز به بازسازی استخوان را کاهش داد است .

دو نکته ی اصلی که در ساخت ایمپلنت اشترومن وجود دارد و باعث جذب مخاطبان بسیار به سمت خود شده است عبارتند از: انتخاب آزادانه ، استفاده آسان از آن

ایمپلنت اشترومن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و ظاهر زیبایی را دارا می باشد که نظر بسیاری از افراد و بیماران را به خود جلب کرده است وبرای تمامی بیماران و علاقه مندان به زیبایی گزینه ی بسیار مناسب و ایده عالی می باشد که توسط دندانپزشکان توصسه میشود .